Selamlar herkese, bu sefer bilişimden uzaktayız. Saflığın ve tamamen zarifliğin içerisindeyiz. Sevginin içerisindeyiz arkadaşlar.

Sevgi nedir konusuna gelecek olursak, sevgi bir tür sentezlenen kimyasal reaksiyon veren hücre maddesidir. Bizlerin beynine duygu kimyasalını enjekte eden bir şeydir. Sevgi konusuna gelelim kısa keserek. Nedir abi bu sevgi? Neden millet birbirini seviyor?

İlk etapta, bir hacker ya da beyaz takkeli tornacı olmak için, ya aldatılmak ya da sevgiden mahrum bırakılmak gerek. Çünkü bizim meslek gereği kafa boş ise, oturup bu konulara kafa yormak daha basit olur. Ama her üzülen hacker, hayatı boyunca asla gülmez. Gülse de sosyal mühendisliktir.

Sevgi, bizleri bu kırıklardan ve yaralardan ayıran bir şeydir. Anlatılamaz, anlatılması da zordur. O kadar karmaşık bir RNA sarmalına sahiptir ki, sevgili dediğiniz kişiye Fraud gibi muamele uygularsınız. Özlersiniz, gözlersiniz hatta onun olduğu her an sizin için bir artı olur. Sevgi duygusunu asla bastıramazsınız. Bastırılacak gibi değildir ve şiddetlidir. Ama, sevgi için seçeceğiniz insanlar cidden sizi yarı yolda bırakacak insanlar olmamalıdır. Onlara sahip çıkmanız gereklidir. Özellikle, kendisi de sizin gibi bir geçmişe sahip ise onu asla tek başına bırakmamak gerekir.

İşin aslı bu ya, sevgi arkasında güveni doğurur size ve güven duygusu kalkanları birden harekete geçer. Sizi ve onu korur aynı zamanda kollar. Bu gerçek sevgidir. Onun size karşı beslemiş olduğu hissi 6. hissiniz eğer algılıyor ise, bu iş sevginin en son noktasına gelmiş demektir. Evet, böyle devam !

Alanımız gereği bilgisayarlar kendi aralarında sevgi alışverişi ve ya transferi yaparlar. Biz bilmeyiz.

Bizim ana konumuz insanlar. Eğer bir insana karşı bir sevgi duyuyor ya da besliyorsanız, bunu ona karşı bekletmenin manası yok. Lakin bekliyorsanız, asla tavrınızı bozmayın. Vakti geldiğinde doğru seçim ya da doğru yol sizi bulacak siz onu değil. Bunun için kafanızı kullanmanız gerekebilir evet. Bu konuda bir şey yapılamaz ama, bu konularda da bir o kadar hassas olunması da önemlidir.

Sıfır gün zafiyetinin işlediği gibi de sevginin aşamaları vardır. Kişi büyülü şekilde size bağlanır ve siz de ona. Sonrasında da bu zafiyet işler. Akabinde de de bir işe yararsa da kazananlar kulübüne gelmiş olursunuz. Ama hüsran ile biterse, kaybedenler kulübü de size açıktır.

Unutmayın, sizler geleceğin en güzel insanları ve anne/baba adaylarısınız. Seçimleriniz tercihleriniz ve işleyişleriniz sizin geleceğiniz için. Yapacağınız hataların telafisi zor olur. Bu denli bunu da aklınızdan kesinlikle çıkarmayın.

Sevgi her şeydir. Hayat kısa, ölüm yakın. Gidin sevdiğinize sevdiğinizi söyleyin.

Saygı,sevgi ve huzur ile. Hepinize ve bana mutluluklar kıymetli okurlarım.