Emre Can Temur

Yazılımcı

Blogger

Ethical Hacker

Pentester

Grafiker

Emre Can Temur

Yazılımcı

Blogger

Ethical Hacker

Pentester

Grafiker

Blog Yazıları

İnternetten Para Kazanmak

İnternetten Para Kazanmak

Herkese yeni içerik ve yeni dizayndan selamlar. Yoğunluğum arasında bari bir yorgunluk kahvesi niteliğinde makale gireyim dedim. 🙂 Herkesin malum dönemde internetten, yattığı yerden falan para kazanma tekniklerini araştırdığını biliyorum. Size bombastik ve güzel bir plan ile geldim. Öncelikle bu tip bir şey için ortaya bir sermaye koymanıza gerek yok. Bu sistem ya da firmanın adı Farmasi. Farmasi, nedir ne değildir konusuna gelecek olur isek, bir kozmetik satış ağıdır arkadaşlar. Bu ağ, bayilerine ürettikleri ya da ithal ettikleri ürünleri verirler. Bayileri ise bu ürünleri geliş fiyatına komisyon ekleyerek satar. Bu sisteme bayi olmak da ücretsizdir. Aynı zamanda da vereceğim adresten üye olan sayın arkadaşlar %80 ürün indiriminden de faydalanabilecekler. Böylece giriş olarak atıldığınız bir platformda, daha hızlı sonuç elde edip kazanç cetvelinizi yüksek tutabileceksiniz

Hepinizin saçma sorularından birisi ise “yauv sen bu yazıyı yazsüürsün kirwem de gaç para aldın bu yazı icin” değerli kardeşim, vereceğim siteyi bile ben kodladım. Vereceğim sitenin sahibi de benim için değerli birisidir. Eğer sen bu makaleyi okuyup böyle bir girişim için atılacaksan, bekleme. Gir siteye abicim, tıkla kayıt ol kısmına. Tık tık tık doldur bilgilerini. Ablalarımız arasınlar seni al bayiliğini. Yapamasan bile, 1 ay kullanmazsın adamlar senin bayiliğini ücretsiz kapatır zaten.

Velhasıl kelam, bu dönemde artık risk olmadan ticarete atılmak isteyen milyon tane genç var. Gençler, aranızdan bir Yazılımcı olarak sizlere sesleniyorum. Eğer zor meslek aramayıp böyle basit işlere girişecekseniz, benden size vaz geçilmez bir armağan. Bakın, E-Ticaret kısmında bu tip alanlar sermayenin fazlasını ister. Site, yazılım, gerekirse evrak ücretleri vs.. Burada yazılımınızı bile ben ücretsiz verebilirim sayın arkadaşlar. Sizlere tavsiyem budur.

Eğer makalemi okuyup bu sona kadar geldiysen, sana iki site vericem. Kafana göre kanki. İkisi de benim yapımım ve benim kodlamam. Takıl geç.

Link 1

Link 2

Evet saygı değer arkadaşım, desteğin için milyar milyon defa teşekkür ederim. Kendine çok dikkat et. Olur mu? Sağlıcakla 🙂 👍

Taggs:
Write a comment