Emre Can Temur

Yazılımcı

Blogger

Ethical Hacker

Pentester

Grafiker

Emre Can Temur

Yazılımcı

Blogger

Ethical Hacker

Pentester

Grafiker

Blog Yazıları

Beklentiler Ve Sonuç

Beklentiler Ve Sonuç

Başlıktaki gibi, 2018’e girerken ne bekledik ve elimize ne verdiler ortada demi? Eveeet, öyle. Hepimizin tertemiz hayalleri ve belkentileri vardı. Bunların piç olmasına tek sebep ya insanlar oldu ya da büyükler. Stabil olarak her şekilde bunlar ön piyasada olur. Ya bir iş hayali kurarsın, paran olmaz. Ya aşk meşk hayali kurar ve ya sevdalanırsın, tırt çıkar. Bende de aynı durumlar var ama yuvarlanıp gidiyoruz işte amına koyim e napalım daha?

Neyse neyse, neticede hepimizin birer ümidi içimizde birikmiş durumda. Ya doğru yolda ya da doğru insanda. Her türlü gerçekleşecek olanlar ama, neyse be kirvem hayırlısı. Sevdiğim biri var. Çok güzel biri ama. Gülse gülüşüne biteceğim birisi. Sende aynısı olmalı. Neyse neyse, konumuz bunlar değil. Sonunda gelicez işte. Mutluluğun maddelerini veriyorum not al, öğle akşam 2 kaşık falan hani..

 

  • Asla diğer insanları aldırma. Yakınındaki annen baban ve ya hayatının aşkı olsa da bir yerden sonra kestirip at.
  • Sürekli seni bırakmayanı sende bırakma. Aşk konusunda böyle yol kat edersin.
  • Girişimci gibi düşün, girişimci gibi atıl. İş alanında böyle yol kat edersin.
  • Asla pes etme ! Eğer pes edersen, sadece kendi kendini yenmiş olursun.
  • Sürekli gülmeye odaklan, üzülüp çoğu şeyi kafana takma. Sürekli yeni insanları keşfet ki suratın asık kalmasın. Ama seni mutlu eden birisi varsa tabiki ona bunu yapma

 

Evet, maddeleri al yaz. Şimdi efkara girelim gel gel..

 

Benim sevdiğim biri var işte. Çok fazla detaya girmek istemiyorum ama bin tane anı var gibi gibi. Kafam çok karışık bu konularda. Hiç bir şey yapamıyorum, utanıp çekiniyorum bu yüzden belki de kırıyorum kafam bu konularda allak bullak. Bu benim bir huyum sonradan gelme değil ama sen sen ol bunu asla uygulama. Ve o bu makaleyi okuyor, ben onu çok seviyorum. CÜMLETEN İYİ GECELER.

 

Taggs:
Write a comment